
Садовые ножницы ARS 310 Япония
445 ₴
- В наличии
- Код: 121001004811
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cадовые ножницы ARS 310 кращий вибір для Вашого саду. Це укорочені секатор-ножницы з ізогнутим лезвием. Предназначены для сбора фруктов, срезания цветов и мелкой обрезки. Окисленное, стійке до ржавчине лезвие довго залишається острим.
Наша компанія рекомендує використовувати садові ножниці ARS 310 для:
-Збирання плодів
-Збирання винограду
-Проріджування зав'язі
-Зрізання квітів
-Обрізання троянд
-Дрібною обрізки кущів та дерев
Характеристики
Довжина – 160 мм
Вага – 90 г
Довжина леза – 26 мм
Упаковка - коробка
Країна виробник - Японія
Характеристики
Довжина – 160 мм
Вага – 90 г
Довжина леза – 26 мм
Упаковка - коробка
Країна виробник - Японія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 26 мм |
| Общая длина | 160 мм |
| Вес | 0.1 кг |
| Материал рукоятки | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴


