Електропила AL-KO EKS 2400/40
Електропила AL-KO EKS 2400/40- сучасна та ефективна швидкісна ланцюгова електрична пилка, що застосовується для валки невеликих дерев, обрізки сучків та гілок, заготівлі дров з подальшим розпилюванням колод на цурбаки, обробки пиломатеріалів. Це абсолютно екологічний інструмент завдяки відсутності шкідливих вихлопів під час роботи електричного двигуна, що дозволяє застосовувати пилку в умовах закритого приміщення. Відмінний інструмент для столярних майстерень.
Характеристики
Двигун
Довжина шини, см 40
Потужність, кВт/к.с. 2,4 / -
Об'єм бензобака, мл
Об'єм масляного бака, мл 200
Пильний ланцюг 91PJ052X
Робочий об'єм двигуна, куб.
Швидкість ланцюга, м/с 13,5
Змащення ланцюга автоматична
Гальма ланцюга є
вага, кг 4,8
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴






