
Аэратор AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort
5 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 113573
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Аератор AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort - електричний аератор-розпушувач для ділянок площею до 800 кв.м. На валу розпушувача AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort розташовано 12 ножів зі сталі, які видаляють залишки рослин, моху. Глибина обробки трав'яного покриву регулюється центральною системою аератора AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort, у 5 положеннях. Місткий травозбірник (до комплекту не входить) на 50 л легко чиститься і миється. Пристрій AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort поміщений у міцний корпус із поліпропілену.
Особливості моделі AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort:
Надточна та довговічна ріжуча система - на валу розпушувача розташовані 12 високоякісних ножів зі сталі, які ефективно видаляють мох, залишки рослин.
Функціональність - 5-ступінчасте центральне регулювання глибини аерації та розпушування.
Ергономічність – рукоятка для маневрування регулюється по висоті.
Переваги AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort:
Продуктивність.
Надійність.
Ефективне виконання аерації та розпушування.
Міцний корпус.
Зручна рукоятка, що регулюється по висоті.
Контейнер для збору, л 50
Корпус поліпропілен
Потужність, кВт/к.с. 1,4/-
Регулювання висоти центральна, 5-ступ.
Режими роботи аерація, розпушування, видалення моху
Ріжуча система розпушування 12 сталевих ножа/аерація - вал із пружинними сталевими зубами
Тип двигуна електричний
Тип рукоятки регулюється по висоті
Ширина колії, см 36 (аерація) / 36 (розпушування)
вага, кг 12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Аэратор-скарификатор |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Ширина обработки | 36 мм |
| Количество ножей на валу скарификатора | 12 |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 35 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3500 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 5 399 ₴






