Легкі бензоножиці з низьким рівнем шуму для домашнього використання з простими у використанні функціями такими, як Smart Start® і регульована задня рукоятка.
| Рекомендований максимальний діаметр гілок | 20 мм |
|---|---|
| Швидкість різання | 4 050 розріз/хв |
|
Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) |
1 528 г/кВт·ч |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Not applicable |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 21,7 cm³ |
| Потужність | 0,6 кВт |
| Споживання палива (г/кВт∙год) | 575 г/кВт·ч |
| Об'єм паливного бака | 0,3 л |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 7 800 об/хв |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 59 см |
| Відстань між зубцями ножів | 28 мм |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 116 см |
| Вага | 4,9 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Бензиновый кусторез |
| Длина шины | 600 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 600 |
| Мощность двигателя, л.с. | 1 |
| Общие | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Объем топливного бака | 0.3 л |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴








