Садовий душ. Зручний мобільний, складаний. Зйомну штангу можна використовували для поливу. Зручний душ для дачі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Установка без інструментів
Стабільний і довговічний
Для підгонки ременя під зріст користувача.
Регулювання витрати води і функція включення / виключення однією рукою- Комфортна робота з пристроєм.
Технічні характеристики
| Маса (кг) | 0,98 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 1,215 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 735 x 850 x 2130 |
Оснащення
- Душ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Штанга-распылитель |
| Материал | Алюминий |
| Регулировка струи | Да |
| Типы струи | Душ, Конусная струя, Проливной дождь, Туман, Толстая прямая струя, Тонкая прямая струя, Вертикальная струя, Плоская струя |
| Фиксация расхода воды | Да |
| Тип подключения шланга | Коннекторный |
| Диаметр подключаемого шланга | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Устойчивость к ультрафиолету | Да |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Вес | 0.98 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴









