Для приєднання до всмоктувального шлангу, що поставляється метражем. З хомутом. Зворотний клапан прискорює повторний пуск насоса.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Зворотний клапан- Зворотний клапан перешкоджає перекачуванню води назад і тому скорочує час повторного всмоктування.
- Для індивідуального налаштування всмоктувального шланга
Технічні характеристики
| Розміри | Підходить для 1'' шлангів |
| Маса (кг) | 0,08 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,1 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 40 x 142 x 40 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 0.08 г |
| Производитель | Karcher |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴



