Для приєднання до всмоктувального шлангу, що поставляється метражем. З хомутом. Зворотний клапан прискорює повторний пуск насоса.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Зворотний клапан- Зворотний клапан перешкоджає перекачуванню води назад і тому скорочує час повторного всмоктування.
- Для індивідуального налаштування всмоктувального шланга
Технічні характеристики
| Розміри | Підходить для 3/4'' шлангів |
| Маса (кг) | 0,077 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,097 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 40 x 146 x 40 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Пластик |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 0.097 г |
| Аквастоп | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴



