Адаптер для насосів з хомутом, прокладкою і зворотним клапаном. Для насосів з різьбленням G1 і шлангів 3/4 ", 1".
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ З'єднувальнпа деталь- Для щільного з'єднання шланга з насосом
- Для підключення
- Початковий елемент може бути використаний в залежності від розміру шланга.
- Ущільнює з'єднання з насосом, щоб не було протікання води
- Запобігає відтоку води з шланга, рекомендується до використання з зануреними насосами, напірними насосами
- Для під'єднання шланга до насоса за допомогою коннектора
Технічні характеристики
| Розміри | Підходить для 3/4'' і 1'' шлангів |
| Розмір різьби | G1 |
| Маса (кг) | 0,015 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,051 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 41 x 65 x 41 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Адаптер |
| Материал | Пластик |
| Наружная резьба | 1 3/4" |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 41 мм |
| Вес | 0.051 г |
| Аквастоп | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴






