Універсальна ремонтна муфта 1/2-5/8-3/4. Сумісна з усіма поширеними садовими шлангами. Ергономічна конструкція. Для з'єднання 2 шлангів або ремонту пошкодженого шланга.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Ергономічна конструкція- Для зручності використання
- Підходить для всіх існуючих садових шлангів
Технічні характеристики
| Діаметр | 1/2″, 5/8″, 3/4″ |
| Маса (кг) | 0,041 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,034 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 65 x 39 x 39 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 0.034 г |
| Производитель | Karcher |
| Высота | 39 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 65 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Муфта соединительная |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подключаемого шланга | 1/2", 3/4", 5/8" |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴




