Комплект для приєднання шлангу до внутрішньобудинкових кранів.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Вкладення з латунним внутрішнім різьбленням- Гарантована надійність
- Для легкого кріплення
Технічні характеристики
| Розмір різьби | G3/4 |
| Маса (кг) | 0,042 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,057 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 53,5 x 33,6 x 33,6 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Адаптер |
| Материал | Латунь |
| Внутренняя резьба | 1 3/4" |
| Длина | 54 мм |
| Ширина | 33.6 мм |
| Высота | 33.6 мм |
| Вес | 0.057 г |
| Аквастоп | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 328 ₴




