Справні шланги, коннектори і штуцери для під'єднування до кранів - основа будь-якої ефективної системи поливу. Саме тому компанія Kärcher пропонує цілий спектр приладдя для з'єднання, роз'єднання, регулювання і ремонту компонентів систем поливу. До них відноситься регулювальний клапан Kärcher - ідеальне рішення для регулювання витрати води від 0 до максимально можливого об'єму. Він має ергономічну конструкцію і зручне звернення. Регулювальний клапан може використовуватися для з'єднання шланга і дощує або - за допомогою двостороннього з'єднувача, що входить в комплект, - для з'єднання двох шлангів. Регулювальний клапан Kärcher сумісний з усіма стандартними системами стикового з'єднання і усіма ходовими діаметрами шлангів.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Може використовувати де завгодно- Підходить для всіх існуючих садових шлангів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Коннектор |
| Материал | Пластик |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Высота | 32 мм |
| Вес | 0.068 г |
| Аквастоп | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴







