Комплект Premium для підключення шлангів 3/4 до насоса з напірної сторони: Конектор швидкознімний, штуцер G1 ВР. З великим внутрішнім перетином для кращого пропускання води.
СПЕЦИФІКАЦІЇТехнічні характеристики
| Маса (кг) | 0,082 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,118 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 84 x 59 x 59 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Коннектор |
| Материал | Металл |
| Длина | 84 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Высота | 59 мм |
| Вес | 0.118 г |
| Аквастоп | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴





