З'єднання, роз'єднання і ремонт в один дотик - завдяки практичному і ергономічному універсальному конектору виробництва Kärcher з функцією Aqua Stop. Гнучка система стикового з'єднання істотно полегшує процес поливу, як маленьких, так і великих садів і інших ділянок. Адже нормально працюють коннектори і штуцери для приєднання до кранів - основа будь-якої якісної системи поливу. Універсальний коннектор сумісний з трьома найбільш ходовими діаметрами шлангів і всіма стандартними системами стикового з'єднання.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Аквастоп- Для безпечного приєднання аксесуарів до шлангу без бризків
- Для зручності використання
- Підходить для всіх відомих брендів
- Підходить для всіх існуючих садових шлангів
Технічні характеристики
| Діаметр | 1/2″, 5/8″, 3/4″ |
| Маса (кг) | 0,042 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,093 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 70 x 33 x 42 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Коннектор |
| Материал | Пластик |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 42 мм |
| Вес | 0.42 г |
| Аквастоп | Да |
| Диаметр подключаемого шланга | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 239 ₴




