
Універсальний конектор Karcher
199 ₴
- В наличии
- Код: 2.645-191.0
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
З'єднання, роз'єднання і ремонт в один дотик - завдяки практичному і ергономічному універсальному конектору виробництва Kärcher. Гнучка система стикового з'єднання істотно полегшує процес поливу, як маленьких, так і великих садів і інших ділянок. Адже нормально працюють коннектори і штуцери для приєднання до кранів - основа будь-якої якісної системи поливу. Універсальний коннектор сумісний з трьома найбільш ходовими діаметрами шлангів і всіма стандартними системами стикового з'єднання.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Ергономічна конструкція- Для зручності використання
- Підходить для всіх існуючих садових шлангів
Технічні характеристики
| Діаметр | 1/2″, 5/8″, 3/4″ |
| Маса (кг) | 0,041 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,051 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 70 x 33 x 42 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Наконечник для шланга |
| Материал | Пластик |
| Диаметр подключаемого шланга | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Устойчивость к ультрафиолету | Да |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 42 мм |
| Вес | 0.044 г |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴


