
Акумуляторний пилосос WD 3 BATTERY
5 999 ₴
- В наличии
- Код: 1.629-910.0
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
WD 3 Battery такий же функціональний, як і господарський пилосос з кабелем, але не вимагає підключення до мережі. Залежно від акумулятора його час роботи становить від 15 до 30 хвилин (акумулятор не входить у комплект поставки). Гнучкий акумуляторний господарський пилосос також має міцний і ударостійкий пластиковий контейнер ємністю 17 літрів, а також патронний фільтр для легкого прибирання сухого та вологого сміття без необхідності заміни фільтра. Оптимізований шланг і насадка для підлоги зі спеціальною вставкою допомагають забезпечити оптимальний збір бруду і гарантують ідеальну чистоту. Ще однією практичною деталлю є зйомна ручка, яка дозволяє кріпити аксесуари безпосередньо до всмоктуючого шлангу. Практичне положення парковки дозволяє зручно закріплювати всмоктуючу трубку і насадку для підлоги під час перерв. WD 3 Compact Battery приносить задоволення від прибирання завдяки таким додатковим функціям, як функція видування, система блокування Pull & Push, ергономічна ручка для перенесення і рішення для зберігання аксесуарів. А завдяки його сумісності з акумуляторною платформою 36 В акумулятори інших пристроїв з батареєю 36 В також можуть використовуватися в пилососах WD 3 Battery.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Дозволяє працювати без електроживлення і тому досягати максимальної свободи руху. Технологія Real Time: відображення на РК-дисплеї акумулятора його ємності, часу роботи, який залишився, і заряду. Сумісний з усіма пристроями платформи Battery Power на 36 В.

Можливість сухого та вологого прибирання без необхідності заміни фільтра.

Практична функція видування допомагає скрізь, де не виходить пропилососити Ефективне очищення навіть поверхні з гравію
Насадка для підлоги та всмоктуюча трубка- Забезпечує оптимальні результати збору будь-якого сміття – сухого чи вологого, великого чи дрібного.
- Максимальна зручність і універсальність використання.
- Можливість приєднання насадок прямо до всмоктуючого шлангу.
- Простота прибирання навіть у важкодоступних місцях.
- Зручна та швидка парковка на час коротких перерв.
- Компактний, безпечний і зручний шланг, кабель і відсік для зберігання приладдя.
- Для простого, швидкого і надійного відкривання і закривання контейнера.
- Апарат легко і зручно переносити.
- Для безпечного і зручного транспортування, в тому числі і по садових доріжках.
Технічні характеристики
| Акумуляторний | |
| Акумуляторна платформа | Акумуляторна платформа 36 В |
| Споживана потужність (Вт) | 300 |
| Ємність контейнера (л) | 17 |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Напруга (В) | 36 |
| Продуктивність від 1 заряду батареї (м²) | прим. 70 (2,5 Aгод) / прим. 140 (5,0 Aгод) |
| Час роботи від 1 заряду батареї (хв) | прим. 15 (2,5 Aгод) / прим. 30 (5,0 Aгод) |
| Маса (без приладдя) (кг) | 5,2 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 8,093 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 388 x 340 x 503 |
Оснащення
- Варіант: Акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект поставки
- Всмоктуючий шланг: 2 м
- Знімна ручка
- Всмоктуючі трубки: 2 шт., 0.5 м, 35 мм, Пластик
- Насадка для всмоктування сухого та вологого сміття: зі вставками
- Картриджний фільтр: нерозбірний
- Щілинна насадка
- Функція видуву
- Зберігання з економією місця
- Відсік для зберігання приладдя
- Удароміцний відбійник по периметру
- Направляючі коліщата: 4 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Karcher |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Мешок, Контейнер |
| Объем пылесборника | 17 л |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 503 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глубина | 388 мм |
- Цена: 5 999 ₴











