
Генератор-Бензиновий KARCHER PGG 8/3
38 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1.042-209.0
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Як при комерційних, так і при муніципальних застосуваннях: немає ніякої гарантії, що поруч буде джерело живлення. Ця проблема швидко вирішується за допомогою нашого потужного синхронного генератора з бензиновим двигуном PGG 8/3. Завдяки складаний штовхаючій ручці і шинам із захистом від проколів, його легко транспортувати і маневрувати на місці. 25-літровий бак забезпечує тривалу роботу до 7 годин (при повній потужності до 5,5 годин), надійний 4-тактний бензиновий двигун (EU STAGE V) забезпечує постійну номінальну потужність 7 кВт. Із двома розетками змінного струму з заземленням і розеткою 400 В (трьохфазний струм) він пропонує широкі можливості підключення вашого обладнання. Автоматичний регулятор напруги (AVR) також робить можливою роботу чутливих електронних пристроїв. Корисні функції апарату, такі як захист від перевантаження і нестачі масла, а також міцна сталева трубчаста рама надійно захищають користувачів і апарат від будь-яких ризиків або пошкоджень.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Електричний стартер забезпечує легкий запуск бензинового двигуна.

Для використання апаратів високого тиску в місцях без зовнішнього джерела живлення.
СПЕЦИФІКАЦІЇТехнічні характеристики
| Параметри електромережі (~/В) | 3 / 400 |
| Рівень звукового тиску (дБ(А)) | 76 |
| Номінальна потужність (кВт) | 2 |
| Номінальна потужність (трьохфазний струм) (кВт) | 7 |
| Потужність (кВт) | 2,5 |
| Потужність (трьохфазний струм) (кВт) | макс. 7,5 |
| Тип приводу | Бензиновий |
| Робочий об'єм (см³) | 440 |
| Потужність двигуна (кВт/л.с.) | 9 / 12,2 |
| Витрата палива (л/год) | 4,5 |
| Місткість паливного бака (л) | 25 |
| Час роботи при 50% потужності (год) | 7 |
| Час роботи при 100% потужності (год) | 5,5 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 98 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 89,7 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 743 x 713 x 670 |
Оснащення
- Індикатор режиму роботи
- Вихід постійного струму (12 В)
- Ступінь захисту IP 23
- Система захисту від нестачі мастила і перевантаження
- Показник рівня палива
- 1-фазна штепсельна розетка типу F (із захисним контактом)
- 3-фазна штепсельна розетка CEE (16 А)
- Автоматичне регулювання напруги (AVR)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Частота тока | 54 Гц |
| Номинальная мощность | 2 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Время непрерывной работы | 7 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 440 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.2 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 12.2 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 4.5 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 743 мм |
| Высота | 670 мм |
| Ширина | 713 мм |
| Вес | 98 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 38 499 ₴






