
Генератор AL-KO 6500 D-C
28 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 130932
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор струму великої потужності для особливих випадків застосування
- Завдяки високій, стабільній потужності і міцній будові гарантує незалежну подачу електроенергії
- Чудово підходить для застосування на будівельних майданчиках і для садово-городніх цілей, а також під час відпочинку на кемпінгу чи інших видів дозвілля
- Передбачені 2 розетки на 230 В для простого забору електроенергії
- Обладнаний стартером з тросовим приводом undЕлектричний старт
- Суцільна, масивна несуча рама для простого транспортування
- Величезний бак на 25 літрів
Характеристики
| Арт. No | 130932 |
|---|---|
| Код EAN | 5769720520193 |
| Система запуску | трос |
| Тип живлення | Бензин |
| Електрозапуск | Електрозапуск |
| Робочий об’єм, см3 | 389.00 |
| Ємність паливного баку, л | 25.0 |
| Потужність (Wh) | 5 - 5.5 |
| Тривалість роботи | ca. 9 Stunden |
| Габарити продукції (ДхШхВ) | 675x540x540 mm |
| Рівень шуму, dB | 97 |
| Вага, кг | 85 |
| Кількість циліндрів | 1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 88 кг |
Информация для заказа
- Цена: 28 999 ₴


