
Ланцюг Husqvarna C85; 18"; 3/8"; 1.5мм; 68DL; Долото
659 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5816266‑68
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Удосконалений високопродуктивний ланцюг з типом зуба Долото, товщиною ведучої ланки 1.5мм і кроком 3/8" для професійного використання на повний робочий день. Ланцюг розроблений і виготовлений компанією Husqvarna, щоб забезпечити максимальну продуктивність вашої бензопили. Завдяки тому, що ланцюг довго залишається гострим, має високу міцність та ефективність різання і не розтягується, це дає кращі результати, меншу потребу в обслуговуванні та зменшує витрати.
Характеристики
-крок 3/8''
-ширина пазу 1.5 мм
-профіль зуба долото
-довжина шини 18 ''
-довжина шини 45 см
-Кількість зубів 68
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Страна производитель | Швеция |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество звеньев цепи | 68 шт |
| Толщина звена | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 659 ₴




