Топ

Компресор повітряний WERK BMW-50
5 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: BMW-50
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Поршневий компресор Werk призначений для подавання стисненого повітря на різноманітні пневмоінструменти. В основі техніки лежить потужний електричний двигун. За заявленого робочого тиску у 8 барів продуктивність пристрою становить 200 л/хв.
Такий компресор чудово проявить себе в домашніх умовах, невеликих ремонтних майстернях та інших установах, де потрібне періодичне короткочасне використання стиснутого повітря.
У компресорі Werk BMW-50 передбачено два манометри — у ресивері та на виході. Також є регулятор тиску, захист двигуна від перевантаження й перегріву. Для видалення конденсату є спеціальний клапан, який дає змогу вберегти техніку від негативного впливу вологи.
Тип Ресивер- 50 л
- 8 барів
- 220 В
- 206 л/хв
- 1.9 кВт
- 26 кг
- Компресор
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вес | 26 кг |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Тип компрессорной станции по мобильности | Передвижная |
| Объем ресивера | 50 л |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 180 ₴




