Топ

Рубанок мережевий STANLEY STPP7502
3 475 ₴
- Нет в наличии
- Код: STPP7502
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості STPP7502
• Налаштований викид тирси в ліву чи праву сторону.
• Споживана потужність 750 Вт гладко знімає шар деревини.
• Паралельний упор.
• Мішок для збору тирси збереже робоче місце в чистоті.
• Три V-подібних паза різного розміру для зняття фасок.
• Глибина стругання 2 мм позоляет відразу зняти великий шар непотрібного матеріалу за один прохід.
• Точний крок регулювання глибини стругання 0.2 мм.
Технічні характеристики STPP7502
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.9 |
| Глибина вибірки чверті, мм | 12 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання, мм | 2 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Частота обертання, об/хв | 16500 |
| Ширина стругання, мм | 82 |
| Комплектація | • Картонна коробка - 1 шт • Ключ - 1 шт • Мішок для збору пилу - 1 шт • Адаптер для пилососа - 1 шт • Паралельний упор - 1 шт • Твердосплавний ніж - 2 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 2.9 кг |
| Производитель | Stanley |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 16500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 475 ₴









