Особливості SB90
• Потужний 900 Вт двигун, захищений від абразивного пилу, має підвищену перевантажувальну здатність і тривалий термін експлуатації.
• Важельний механізм зміни шліфувальної стрічки дозволяє швидко і просто замінити відпрацьоване оснащення.
• Ергономічний текстурований корпус зручний в роботі.
• Пилозбірник - підключення до пилососа забезпечує чистоту робочого місця і подовжує термін служби шліфпаперу.
• Плавне регулювання швидкості дозволяє обробляти чутливі до нагрівання поверхні і виконувати полірувальні роботи.
• Дисковий регулятор положення стрічки відцентровує шліфувальну стрічку в правильне робоче положення.
Технічні характеристики SB90
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.76 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви, мм | 75 х 190 |
| Розмір стрічки, мм | 75 х 533 |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Швидкість стрічки, м/хв | 380 |
| Комплектація | • Пилозбірник - 1 шт • Шліфувальна стрічка - 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 2.76 кг |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Максимальное количество оборотов | 380 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 75 мм |
| Длина ленты/листа | 533 мм |
| Ширина ленты/листа | 75 мм |
| Максимальная скорость ленты | 380 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 159 ₴







