Особливості SS30
• Компактна професійна одноручна кутова шліфувальна машина для точної фінішної обробки малих і середніх поверхонь різних матеріалів.
• Високі показники продуктивності при малих габаритах забезпечують високу ефективність і швидкість виконуваних робіт.
• Прогресивна система пилозахисту внутрішніх компонентів. Універсальний розмір підошви під кола 125 мм.
• Сучасний дизайн з продуманою ергономікою - інструмент відмінно лежить в руці, збалансований, має малу вагу.
Технічні характеристики SS30
| Виробник | STANLEY |
| Амплітуда коливань, мм | 2.5 |
| Вага, кг | 1.4 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви, мм | 125 |
| Споживана потужність, Вт | 300 |
| Частота обертання, об/хв | 13000 |
| Комплектація | • Шліфувальний лист - 1 шт • Пилозбірник - 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Вес | 1.4 кг |
| Производитель | Stanley |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 2 439 ₴








