Особливості SGV115
• Потужний двигун (1150 Вт) зі збільшеним ККД і зміненої конструкцією профілю редуктора дозволяє виконувати широкий спектр робіт.
• Гіпоїдні конічні шестерні редуктора забезпечують меншу вібрацію, низький рівень шуму і більш тривалий термін служби.
• Високоточний металевий щіткотримач разом з щільними вугільними щітками продовжують загальний термін служби інструменту.
• Електронне регулювання швидкості дозволяє вибрати оптимальний режим обробки різних матеріалів.
• Розвинені вентиляційні отвори забезпечують ефективне охолодження під час тривалої інтенсивної роботи.
• Тонкий корпус зручний для роботи однією рукою.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
• Вимикач із захистом від ненавмисного пуску в разі перебоїв в мережі електроживлення.
Технічні характеристики SGV115
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Споживана потужність, Вт | 1150 |
| Тип шліфувальної машини | кутова (болгарка) |
| Частота обертання, об/хв | 11000 |
| Комплектація | • Захисний кожух - 1 шт • Бічна рукоятка - 1 шт • Спецключ - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 125 мм |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная, Не поворотная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 2 906 ₴







