Особливості STGS9125
• Потужний двигун для оброблення різного рівня складності широкого спектра з різання і шліфування.
• Тонкий корпус має чудову ергономіку та є зручний для роботи однією рукою.
• Високоточний металевий щіткотримач з щільними вугільними щітками продовжують загальний термін експлуатації інструменту.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
• Гіпоїдні конічні шестерні редуктора забезпечують меншу вібрацію, низький рівень шуму і більш тривалий термін експлуатації.
• Розвинені вентиляційні отвори забезпечують ефективне охолодження під час тривалої інтенсивної роботи.
Технічні характеристики STGS9125
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Тип шліфувальної машини | кутова (болгарка) |
| Частота обертання, об/хв | 11000 |
| Комплектація | • Захисний кожух - 1 шт • Бічна рукоятка - 1 шт • Спецключ - 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 148 ₴





