Особливості STGS7125
• Ідеально підходить для зняття іржі, зрізання болтів, ремонтних робіт.
• Косозубі шестерні в конструкції редуктора для довговічності, низького рівня шуму і вібрації.
• Інтенсивне охолодження завдяки продуманій системі вентиляції.
• Високопродуктивний двигун, довговічні вугільні щітки - ресурс більше 150 годин і напрацювання «на відмову» - ресурс понад 300 годин.
Технічні характеристики STGS7125
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 1.9 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Країна-виробник | Китай |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Споживана потужність, Вт | 710 |
| Тип шліфувальної машини | кутова (болгарка) |
| Частота обертання, об/хв | 11000 |
| Комплектація | • Бічна рукоятка - 1 шт • Захисний кожух - 1 шт • Комплект фланців - 1 шт • Спеціальний ключ - 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Вес | 1.9 кг |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 125 мм |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная, Не поворотная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 958 ₴






