Особливості STHM5KS
• Потужний в своему класі двигун (1010 Вт) забезпечує чудову продуктивність як при винонанні легких робіт по довбанню, так і при обробці поверхні або руйнування бетонних конструкцій.
• Ергономічна і компактна конструкція корпусу, зручне розташування органів управління забезпечують максимальний контроль та зручність при роботі у важкодоступних місцях.
• Масивний ударний механізм має велику міцність, надійність і забезпечує виняткову довговічність інструменту.
Технічні характеристики STHM5KS
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 6.3 |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 8.5 |
| Регулювання оборотів | є |
| Споживана потужність, Вт | 1010 |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Частота ударів, уд/хв | 2900 |
| Комплектація | • Додаткова рукоятка - 1 шт • Валіза - 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1010 Вт |
| Вес | 6.3 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Сеть 220В |
| Режимы работы | Долбление (удар) |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество ударов | 2900 уд/мин |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Максимальная сила удара | 8.5 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 6 950 ₴








