Особливості STHR323K
• Перфоратор Stanley STHR323K працює в трьох режимах, завдяки чому, може повністю замінити три інструменти: дриль, перфоратор і відбійний молоток. Використовуючи режим перфоратора, ви легко і швидко справите буріння в бетоні, камені і цеглі: при відключенні ударної функції, ви зможете працювати з металами і деревиною, а відключивши функцію свердління і встановивши оснащення для довбання, ви зможете розбити цегляну кладку, підготувати борозни для електрокабеля або труб. Вертикальне розташування двигуна - для високої продуктивності і відмінного балансу. Запобіжна муфта - для захисту інструменту і оператора при заклинювання бура.
• Регулювання швидкості - для роботи з різними матеріалами.
• Бічна рукоятка - для надійного утримання інструменту.
• Індикатор зносу щіток.
• Рівень звукової потужності (LWA) 104,0 дБА, похибка (K) 3 дБА.
Технічні характеристики STHR323K
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 5.4 |
| Джерело живлення | мережеве |
| З’ємний патрон | немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні, мм | 32 |
| Макс. діаметр свердління у дереві, мм | 40 |
| Макс. діаметр свердління у металі, мм | 13 |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 3.2 |
| Споживана потужність, Вт | 1250 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота обертання, об/хв | 850 |
| Частота ударів, уд/хв | 4100 |
| Комплектація | • Швидкоз’ємний 13 мм кулачковий патрон - 1 шт • Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт • Обмежувач глибини - 1 шт • Валіза - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Вес | 5.4 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество ударов | 4100 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 85 мм |
- Цена: 5 685 ₴








