
Перфоратор мережевий SDS-Plus STANLEY SHR264K
4 899 ₴
- В наличии
- Код: SHR264K
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Особливості SHR264K
• Краща в своєму класі енергія удару (2.4 Дж) для свердління в бетон і легких довбальних робіт.
• Обмежувач глибини свердління дозволяє точно задавати глибину отвору.
• Запобіжна муфта захищає оператора від непередбаченого ривка інструмента при заклинювання бура.
• Бічна рукоятка підвищує зручність і безпеку під час роботи.
• Міцний валізу захищає інструмент під час зберігання і при транспортуванні (в комплекті).
• Довжина проводу (3.5 м) дозволяє працювати на значній відстані від розетки.
• Селектор вибору режиму роботи (свердління з довбанням, свердління, довбання.
• Зручне розташування органів управління (курок, реверс і блокування включення) полегшує управління функціями перфоратора під час роботи.
• Потужний мотор (800 Вт) для оптимального свердління отворів 8-16 мм.
• Прогумована накладка на рукоятці підвищує комфорт під час роботи.
Технічні характеристики SHR264K
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 2.7 |
| Джерело живлення | мережеве |
| З’ємний патрон | є |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні, мм | 26 |
| Макс. діаметр свердління у дереві, мм | 30 |
| Макс. діаметр свердління у металі, мм | 13 |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 2.4 |
| Споживана потужність, Вт | 800 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Частота обертання, об/хв | 1250 |
| Частота ударів, уд/хв | 4670 |
| Комплектація | • Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт • Обмежувач глибини - 1 шт • Швидкознімний патрон - 1 шт • Пластикова валіза - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Производитель | Stanley |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество ударов | 4670 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 1250 об/мин |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Максимальная сила удара | 2.4 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 24 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 75 мм |
- Цена: 4 899 ₴








