Особливості SDH700
• Два режиму свердління.
• Безударний - для робіт в деревині і пластиці.
• Ударний - для робіт в цеглі і пінобетон.
• Міцний ключовий патрон надійно фіксує свердло.
• Спеціальна додаткова функція регулювання швидкості для застосування при роботі з різними матеріалами, а також для роботи в режимі шуруповерта.
• Ергономічний корпус з додатковими вентиляційними отворами, дозволяє здійснювати тривалий свердління.
• Кнопка фіксації включеного положення.
• Додаткова рукоятка з обмежувачем глибини свердління.
• Зручний гумовий ключа біля основи дрилі.
• Підвищена продуктивність за рахунок застосування 16-ти ступінчастою ударної муфти (збільшено до 49300 уд/хв, у попередньої моделі - 47600 уд/хв).
Технічні характеристики SDH700
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 1.9 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення, мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 30 |
| Максимальний діаметр свердління (метал), мм | 13 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 20 |
| Наявність удару | є |
| Споживана потужність, Вт | 700 |
| Частота обертання 1 швидкість, об/хв | 2900 |
| Частота обертання, об/хв | 2900 |
| Частота ударів 1 швидкість, уд/хв | 49300 |
| Частота ударів, уд/хв | 49300 |
| Швидкозатискний патрон | немає |
| Комплектація | • Ключовий патрон - 1 шт • Спеціальний ключ для патрона - 1 шт • Додаткова рукоятка - 1 шт • Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Stanley |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2900 об/мин |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный крутящий момент | 20 H*m |
| Максимальное количество ударов | 49300 уд/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Дрель |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 085 ₴









