Особливості SBI201D2K
✔ Зносостійкий безщітковий двигун з високим ККД збільшує загальний ресурс інструменту.
✔ Відсутність тертя щіткового вузла збільшує продуктивність, знижує нагрів інструменту, зменшує споживання енергії.
✔ Чудове співвідношення ваги, прогумована анатомічна рукоятка забезпечують зручність в роботі та контроль над інструментом.
✔ Компактний ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
✔ Світлодіодне LED підсвічування розташоване біля основи рукоятки повністю виключає затінення робочої зони (20 с затримка).
✔ Крутний момент 160 Нм дозволяє виконувати надскладні види робіт (закручування в тверді породи дерева або на значну глибину, працювати з кріпленням, загортати глухарі).
✔ Практичний у використанні і сучасний акумуляторний блок: електроніка батареї захищає її від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження / чотирьох точкове зварювання осередків / система фіксації і вилучення батареї відбувається за допомогою стиснення пружини (після натискання на фіксатор викидає акумулятор прямо в руку).
✔ Зручний і практичний пластиковий кейс для зберігання і перенесення інструментів та допоміжних аксесуарів.
Технічні характеристики SBI201D2K
| Виробник | STANLEY |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Ємність аккумулятору, Аг | 2 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальний крутний момент, Нм | 160 |
| Частота обертання, об/хв | 2700 |
| Частота ударів, уд/хв | 3100 |
| Розмір тримача насадки, дюйм | 1 ⁄ 4 |
| Наявність удару | є |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вага, кг | 0.97 |
| Комплектація | ✔ Акумулятор 18 В Li-Ion 2 Аг - 2 шт ✔ Кейс - 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 22 |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 0.45 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
- Цена: 7 578 ₴











