ОПИС:
Бензопила Світязь БП 45-18 характеризується високою швидкістю обертання ланцюга, ефективної антивібраційною системою і великою продуктивністю. Потужність двигуна в 3.2 кВт допоможе впоратися зі складними завданнями з розпилювання деревини. Хромировку циліндра значно збільшує термін служби бензопили.
Характеристики
Виробник: Світязь
Гарантія: 1 рік
Потужність: 3,2 кВт
Кількість оборотів на холостому ходу: 2800 об / хв
Об'єм двигуна: 45 см³
Довжина шини: 45 см (18 ")
Крок ланцюга: 0,325 "
Паливний бак: 0,55 л
Бак для змащення ланцюга: 0,26 л
Вага: 5,5 кг
ОСОБЛИВОСТІ:
Хромовані стінки циліндра
Низький рівень вібрацій і шуму
протиударний пластик
Аварійна зупинка ланцюга
Автоматична змащення ланцюга
Система легкого старту
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Бензопила Світязь БП 45-18
Пильна шина (1 шт.)
Ланцюг (1 шт)
ключ універсальний
зубчастий упор
Бачок для приготування паливної суміші
Картонна упаковка
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Свитязь |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 1100 об/мин |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 781 ₴




