
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-20
1 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: GHS-20
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-20 — сучасний апарат, призначений для боротьби зі шкідниками, бур'янами та хворобами рослин. Призначений для використання, як на маленьких присадибних ділянках, так і в професійних цілях на великих площах.
Модель обладнана діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 8 А·год. Максимальна тривалість роботи за повного заряджання акумулятора становить 4 години роботи. Цього цілком вистачає для комфортного користування. Зручність у роботі забезпечується зручним ременем через плече ранцевого типу.
Характеристика
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Дальность/радиус опрыскивания | 2 м |
| Объем бака | 20 л |
| Производительность | 2 литр/мин |
| Длина распылительной трубки | 1 см |
| Длина шланга | 1 см |
| Общий вес | 24 кг |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 40 град. |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Продолжительность автономной работы | 5 час |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴


