Бетономішалка Forte EW4150 відрізняється підвищеною зручністю в експлуатації, так як є не тільки компактним і легким будівельним агрегатом, але і продуктивним і ефективним інструментом здатним в лічені терміни приготувати різні бетонні суміші і будівельні розчини. Дана модель обладнана електродвигуном, що працює від мережі з номінальною напругою 220 В, і барабаном, об'ємом 151 л. За короткий термін Ви зможете отримати до 85 л готової суміші за один заміс, що цілком достатньо для виконання поставленого завдання. Наявність міцних транспортувальних коліс робить роботу з бетономішалкою Forte EW4150 неймовірно комфортною і досить мобільною, а використання у виробництві пристрої якісних матеріалів робить її міцною і довговічною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Принцип действия бетономешалки | Принудительный |
| Объем бака бетономешалки | 150 л |
| Объем готовой смеси | 85 л |
| Частота оборотов барабана | 26.6 об/мин |
| Диаметр отверстия барабана | 375 мм |
| Время перемешивания | 5 мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя | |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Фиксатор положения на опрокидывающем колесе | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴








